Designeri » F-H » Floral « Grupuri

BOSS The Collection Silk & Jasmine Hugo Boss de barbati

BOSS The Collection Silk & Jasmine Hugo Boss de barbati

miere

BOSS The Collection Silk & Jasmine de Hugo Boss este un parfum Floral de barbati. BOSS The Collection Silk & Jasmine a fost lansat in 2011. Parfumul prezinta iasomie, cuisoare, vanilie si miere alba.

iasomie cuisoare vanilie miere alba

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about BOSS The Collection Silk & Jasmine by Hugo Boss.

BOSS The Collection Silk & Jasmine Recenziile parfumurilor

Cravisx
Cravisx

Am auzit numai lucruri bune despre acest parfum si uite ca am avut sansa sa il incerc.
Nu ma asteptam ca de la Hugo Boss sa existe un parfum de o asemenea frumusete care sa aiba un efect atat de benefic asupra narilor, incat lasa o urma psihica reconfortanta.
Mirosul are o constructie foarte fina si usor catifelata, ii o aroma care parca se naste dintr-o crema de iasomie, multa miere, niste vanilie si ici colo niste bucatele de mar proaspat taiate.
Un miros care nu atrage atentia, ii mai cuminte, mai la locul lui, dar destept si cu folos ce are performante bune.

BOSS The Collection Silk & Jasmine poate fi descris ca si o aroma calda cunoscuta candva, o compozitie simpla, delicata, catifelata, usor matasoasa! Un parfum luminos si cald pentru un barbat cu gust si cu bune maniere.

Totusi, usor unisex.

Ii dau un 9 din 10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hugo Boss BOSS The Collection Silk & Jasmine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hugo Boss BOSS The Collection Silk & Jasmine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica BOSS The Collection Silk & Jasmine dupa Hugo Boss. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre BOSS The Collection Silk & Jasmine de Hugo Boss reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Roberto Verino Eau de Verino Guy Laroche Fidji Halloween Halloween Fatal Rose Mary Kay Elige Frederic Malle Lys Mediterranee Paris Hilton Fairy Dust Woods of Windsor True Rose Alberta Ferretti Alberta Ferretti Kenzo Eau de Fleur de Prunier Jean Paul Gaultier Classique X Antonia`s Flowers Floret Ebba Los Angeles Miss Danielle