Designeri » F-H » Oriental Lemnos « Grupuri

Boss Intense Hugo Boss de dama

Boss Intense Hugo Boss de dama

Boss Intense Hugo Boss de dama Videouri
Boss Intense Hugo Boss de dama Imagini Boss Intense Hugo Boss de dama Imagini Boss Intense Hugo Boss de dama Imagini Boss Intense Hugo Boss de dama Imagini

Boss Intense de Hugo Boss este un parfum Oriental Lemnos de dama. Boss Intense a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Ursula Wandel. Notele de varf sunt condimente si floare de portocal; notele de mijloc sunt vanilie si trandafir; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra si paciuli.

condimente floare de portocal

vanilie trandafir

lemn de santal ambra paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Boss Intense by Hugo Boss.

Boss Intense Shimmer Edition

Boss Intense Recenziile parfumurilor

Alexandra13
Alexandra13

Mi se pare un parfum sexy,cald,dulce.Il am si il ador.Problema e longevitatea,cam mica.Siaj moderat.

Parfumul incepe cu uin iz puternic de alcool plus un pumn de condimente. Mirosul este destul de neplacut, parca ar mirosi a ceva fermentat. Mai tarziu se indulceste, capata izul specific de punga de plastic, devine imbacsit, de-a dreptul urat! Florile se simt doar in fundal, pentru ca parfumul este coplesit de izul acru-fermentat. Paciuli se simte si el, chiar in doza prea mare, avand miros destul de intepator.
Siaj si persistenta moderate. Nota mea: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hugo Boss Boss Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hugo Boss Boss Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Boss Intense dupa Hugo Boss. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Boss Intense de Hugo Boss reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Pierre Balmain Ambre Gris Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler Womanity Valentino Rock`n`Rose Couture Boucheron Trouble Versace Crystal Noir Sospiro Perfumes Erba Pura Dolce&Gabbana Sicily Valentino Valentina Chloe Love Eau Intense Tom Ford Noir de Noir Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Balenciaga Rumba Guerlain My Insolence Serge Lutens Chergui Gucci Gucci Rush Cacharel Gloria Christian Dior Midnight Poison