Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Boss Woman Hugo Boss de dama

Boss Woman Hugo Boss de dama

tropical
Boss Woman Hugo Boss de dama Videouri
Boss Woman Hugo Boss de dama Imagini Boss Woman Hugo Boss de dama Imagini Boss Woman Hugo Boss de dama Imagini Boss Woman Hugo Boss de dama Imagini

Boss Woman de Hugo Boss este un parfum Floral Fructat de dama. Boss Woman a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Sophie Labbe. Notele de varf sunt mandarina si mango; notele de mijloc sunt radacina de violete si frezie; Notele de baza sunt extract de cedru alb si lemn de santal.

mandarina mango

radacina de violete frezie

extract de cedru alb lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Boss Woman by Hugo Boss.

Boss Woman Recenziile parfumurilor

Parfumul incepe acrisor-amarui, cu miros de pruna stricata, apoi devine gretos de dulce si sintetic!!!!! Doamne, simt ca imi provoaca greata…la propriu! Si asta fara nicio exagerare! Eu cred ca parfum mai penibil si mai cheap nu am testat pana acum! Pai, in cazul asta, prin comparatie, Boss Femme este o capodopera! (nici de capul aceluia nu este mai nimic…dar macar este suportabil) Dar acesta… sa ma ierte Dumnezeu… nu stiu cine l-ar putea purta! Noroc ca nu prea poate deranja pe nimeni in jur, avand siaj mic. Sunt traumatizata olfactiv!!! :(( Nota mea: 0/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hugo Boss Boss Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hugo Boss Boss Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Boss Woman dupa Hugo Boss. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Boss Woman de Hugo Boss reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Kenzo Flower by Kenzo Lacoste Lacoste Pour Femme Lacoste Touch of Pink Joop! All About Eve Givenchy Very Irresistible Sensual Chanel Chance Eau Tendre Guerlain My Insolence Thierry Mugler Alien Essence Absolue Agent Provocateur Fatale Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Elizabeth Arden Green Tea Giorgio Armani Sensi Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Lalique Lalique Le Parfum Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Bvlgari Jasmin Noir Givenchy Very Irresistible Dolce&Gabbana The One