Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Hugo Woman Hugo Boss de dama

Hugo Woman Hugo Boss de dama

acvatic
Hugo Woman Hugo Boss de dama Videouri Hugo Woman Hugo Boss de dama Videouri
Hugo Woman Hugo Boss de dama Imagini Hugo Woman Hugo Boss de dama Imagini Hugo Woman Hugo Boss de dama Imagini Hugo Woman Hugo Boss de dama Imagini Hugo Woman Hugo Boss de dama Imagini

Hugo Woman de Hugo Boss este un parfum Floral Fructat de dama. Hugo Woman a fost lansat in 1997. Creatorul acestui parfum este Ursula Wandel. Notele de varf sunt lichen, piersica, ciclama, pepene, coacaze, mar Granny Smith si papaya; notele de mijloc sunt iasomie, radacina de stanjenel, crin si zambila de apa; Notele de baza sunt lemn de santal, cedru de Virginia, ambra, vanilie, orhidee si rasina.

lichen piersica ciclama pepene coacaze mar Granny Smith papaya

iasomie radacina de stanjenel crin zambila de apa

lemn de santal cedru de Virginia ambra vanilie orhidee rasina

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hugo Woman by Hugo Boss.

Hugo Woman Recenziile parfumurilor

muneca_brava
muneca_brava

Intr-adevar are persistenta slaba dar nu este un parfum total nereusit, poate doar pt nasurile pretentioase si obisnuite cu cele de nisa, sau ceva sofisticat.Acesta este un parfum de zi cu zi, foarte usor purtabil atat la birou cat si la scoala, nu are note deranjante,nu este gretos, este cuminte , sta la locul lui pana cand dispare complet, recomand persoanelor care suporta cu greu parfumurile dar totusi doresc sa miroase placut fara sa deranjeze.Am mirosit parfumuri de la branduri f mari care miroseau spre surprinderea mea a apa indulcita,daca e sa comparam acesta trece cu siguranta de acea granita.Recomand mostre, testere, frumusetea consta de f multe ori in lucruri simple iar gusturile nu se discuta!Marele lui minus este ca dureaza putin, ca o apa de toaleta.

Of Doamne!!! Casa asta de parfumuri ma dezamageste complet... Nu am gasit pana acum nici macar un parfum de Doamne-ajuta! Cel putin asta e parerea mea... Miroase extrem de generic si sintetic, asemanator cu alte 30 de parfumuri slabe, in care gasim o iasomie sintetica, o nota slaba de sare si o baza de cedru. Atat. Mai mult nu mai e nimic de spus. A!! Siaj si persistenta slabe. Nota mea: 1/10

Ani de zile l-am folosit la birou, era inofensiv, proaspat si nu dadea nimanui migrene. Din pacate, pe pielea mea n-a rezistat niciodata mai mult de 4 ore. Imi placea insa extrem de mult nota de ambra care ramanea in final, cea mai pregnanta. Sotul meu era indragostit de el si mi l-a facut cadou pana m-am enervat si i-am spus ca nu-l mai vreau. Asta, dupa vreo 3 ani...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hugo Boss Hugo Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hugo Boss Hugo Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hugo Woman dupa Hugo Boss. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hugo Woman de Hugo Boss reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chanel Chance Eau de Toilette Kenzo Flower Tag Eau de Parfum Kenzo Jeu d'Amour Nina Ricci Ricci Ricci Kenzo Kenzo Amour Chanel Chance Eau Vive Kenzo Kenzo Flower by Kenzo L`Elixir Givenchy Hot Couture Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Prada Prada (Amber) Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Juliette Has A Gun Lady Vengeance Yves Saint Laurent Elle Frederic Malle Portrait of a Lady Paco Rabanne Ultraviolet Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lacoste Lacoste Pour Femme Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler Alien Eau de Toilette