Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Hugo XX Hugo Boss de dama

Hugo XX Hugo Boss de dama

Hugo XX Hugo Boss de dama Imagini Hugo XX Hugo Boss de dama Imagini Hugo XX Hugo Boss de dama Imagini

Hugo XX de Hugo Boss este un parfum Floral Fructat de dama. Hugo XX a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt lici, coacaze negre si mandarina; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir si orez Basmati; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra si mosc.

lici coacaze negre mandarina

iasomie trandafir orez Basmati

lemn de santal ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hugo XX by Hugo Boss.

Hugo XX Recenziile parfumurilor

Ohhhh... brandul Hugo Boss imparte premiul Zmeura de aur pentru cele mai groaznice parfumuri impreuna cu Marc Jacobs! Acesta de fata este o alta catastrofa a brandului. Incepe fructat-sintetic, usor acrisor. ontinua cu un miros de flori nedefinite, si ele sintetice, combinate cu un suav miros de orez cu lapte si zahar, pe care eu am norocul chiar sa-l simt. Este singurul iz placut din acest parfum. In baza, parfumul de pierde complet, nu simt deloc lemn de santal, defapt dupa cam o ora nu mai simt nimic. Pacat... Siaj si persistenta slabe. Nota mea: 3/10

Fefe30
Fefe30

Note varf
coacaz, Litchi chinensis, mandarina
Note inima
orez, trandafir, iasomie
Note baza
ambra, mosc, lemn de santal

Un parfum ce emana maturitatea si feminitatea, mi se pare potrivit pentru sezonul rece.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hugo Boss Hugo XX fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hugo Boss Hugo XX, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hugo XX dupa Hugo Boss. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hugo XX de Hugo Boss reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Salvador Dali Dalimix Esprit Esprit Collection Escada Sunny Frutti Juliette Has A Gun Miss Charming Avon Wish of Love Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Eau Jeune Bleu Azur Novae Plus Ballet CnR Create Aquarius Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love Florascent Aqua Aromatica Violetta