Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Pure Purple Hugo Boss de dama

nuci
migdale
Pure Purple Hugo Boss de dama Imagini Pure Purple Hugo Boss de dama Imagini

Pure Purple de Hugo Boss este un parfum Floral Fructat de dama. Pure Purple a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt nectarina si ciclama alba; Notele de baza sunt pielarie, ambra si martipan.

nectarina ciclama alba

pielarie ambra martipan

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pure Purple by Hugo Boss.

Pure Purple Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Amar...asa miroase martipanul!MIe una imi miroase a apa chioara,in care a fost bagata o manusa de piele frecata cu martipan inainte! Nota 3/10 cu indulgenta!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hugo Boss Pure Purple fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hugo Boss Pure Purple, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pure Purple dupa Hugo Boss. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pure Purple de Hugo Boss reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Joop! Muse Hugo Boss Deep Red Estée Lauder Pleasures Versace Crystal Noir Lancome Miracle Forever Chopard Wish Yves Saint Laurent Cinema Lalique Encre Noire Pour Elle Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Paco Rabanne Ultraviolet Laura Biagiotti Tempore Donna Cacharel Amor Amor Priscilla Presley Indian Summer Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Lalique Perles De Lalique Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Elie Saab Le Parfum Nina Ricci Ricci Ricci Lancome Tresor Christian Dior Dior Addict