Designeri » F-H » Aromatic Fructat « Grupuri

Eau Radieuse Humiecki & Graef unisex

Eau Radieuse Humiecki & Graef unisex

Vreau: 1

Eau Radieuse Humiecki & Graef unisex Imagini Eau Radieuse Humiecki & Graef unisex Imagini Eau Radieuse Humiecki & Graef unisex Imagini

Eau Radieuse de Humiecki & Graef este un parfum Aromatic Fructat unisex. Eau Radieuse a fost lansat in 2009. Parfumul prezinta bambus, mandarina, banana, menta, rabarbar, lamaie si frunze de bananier.

bambus mandarina banana menta rabarbar lamaie frunze de bananier

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau Radieuse by Humiecki & Graef.

Clinique Happy
Mugler Cologne

Eau Radieuse Recenziile parfumurilor

In sfarsit ceva inedit! Puterea deschiderii te poate arunca efectiv de pe scaun! E un jet furios de arome fresh cum n-am mai simtit. Menta se detaseaza cu viteza de buchetul verde crud dominand compozitia de la un capat la altul cu o aroma naturala, extrem de aromata, suculenta. Citricele si rabarbarul nu se lasa si-o urmeaza neincetat prin desisurile verzi, atingand din cand in cand si tufele de urzici. Parfumul asta pisca de-a dreptul! Mi se pare mai degraba masculin, dar sincer e mai mult un experiment olfactiv decat ceva purtabil. In orice caz nu e ceea ce vei intalni prea curand pe cineva sau ceva cu potential de parfum clasic. E altfel, e inedit si arta moderna de obicei nu e admirata cat e contemporana. Acum ca in sfarsit pot sa le compar, imi place mai mult Aqua Universalis Forte a lui Kurkdjian, e mai uman cat de cat. Niciodata n-am crezut ca asprimea si violenta pot avea si farmec. Bravo Humiecki & Graef!

Eau Radieuse by Humiecki & Graef 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Humiecki & Graef Eau Radieuse fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Humiecki & Graef Eau Radieuse, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau Radieuse dupa Humiecki & Graef. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau Radieuse de Humiecki & Graef reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Calvin Klein Ck One Graffiti Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Benetton Energy Man Baldinini Baldinini Man CB I Hate Perfume Gathering Apples Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Cale Fragranze d’Autore Assolo Arno Sorel Magman Remy Latour Cigar Avon Blue Rush Intense Detaille Miles Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata