Designeri » I-K » Aromatic Fougere « Grupuri

Twice Pour Homme Iceberg de barbati

Twice Pour Homme Iceberg de barbati

Twice Pour Homme de Iceberg este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Twice Pour Homme a fost lansat in 1995. Notele de varf sunt yuzu, menta si lamaie; notele de mijloc sunt garoafa, scortisoara, lavanda, tarhon, chimion si muscata; Notele de baza sunt lamaie verde, lemn de santal, ambra, paciuli, mosc, vanilie si vetiver.

yuzu menta lamaie

garoafa scortisoara lavanda tarhon chimion muscata

lamaie verde lemn de santal ambra paciuli mosc vanilie vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Twice Pour Homme by Iceberg.

Twice Pour Homme Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Un parfum care-mi place mult! Incepe cu note citrice, devine usor condimentat dupa care isi fac aparitia notele lemnoase. L-as fi vrut un pic mai ,,dur" cu o nota de pielarie. Fata de alte parfumuri low-cost nu se simte chimic si are ingrediente bunicele. Nu are un siaj extraordinar insa se tine bine; rezista la program :)
Sticla e mare, pretul mic; e o afacere foarte buna. Nota mea 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Iceberg Twice Pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Iceberg Twice Pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Twice Pour Homme dupa Iceberg. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Twice Pour Homme de Iceberg reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Mexx Mexx Man Tom Tailor Bodytalk Man Tom Tailor New Experience Man Trussardi Python Uomo Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe David & Victoria Beckham Instinct La Perla GrigioPerla HEDO Bond No 9 Chez Bond Odori Spigo O Boticario Acqua di Colonia Fougere Caesars World Caesars Man Emperor Detaille Par 4