Designeri » I-K » Oriental Floral « Grupuri

Osmo Scents Cannabis Il Profvmo unisex

Osmo Scents Cannabis Il Profvmo unisex

ierbos

Osmo Scents Cannabis de Il Profvmo este un parfum Oriental Floral unisex. Osmo Scents Cannabis a fost lansat in 2011. Parfumul prezinta canepa, note florale si ambra.

canepa note florale ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Osmo Scents Cannabis by Il Profvmo.

Osmo Scents Cannabis Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Il Profvmo Osmo Scents Cannabis fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Il Profvmo Osmo Scents Cannabis, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Osmo Scents Cannabis dupa Il Profvmo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Osmo Scents Cannabis de Il Profvmo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Carla Fracci Salome' Marks and Spencer Truly Cherish Fragonard Eclat Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Bvlgari BLV Eau de Parfum II Montale Deep Roses Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Tesori d`Oriente Fior di Loto Roxana Illuminated Perfume Lyra Rasasi Roaa Rasasi Attar Mubakhar Blumarine Bellissima Parfum Intense