Designeri » I-K » Oriental Lemnos « Grupuri

Osmo Scents Encens Epice Il Profvmo de barbati

Osmo Scents Encens Epice Il Profvmo de barbati

tabac

Osmo Scents Encens Epice de Il Profvmo este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Nota de varf este rasina; notele de mijloc sunt tutun si note condimentate; Notele de baza sunt olibanum si note lemnoase.

rasina

tutun note condimentate

olibanum note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Osmo Scents Encens Epice by Il Profvmo.

Osmo Scents Encens Epice Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Osmo Scents Encens Epice dupa Il Profvmo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Osmo Scents Encens Epice de Il Profvmo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Chanel Allure Pour Homme Trussardi Trussardi Inside for men Nikos Nikos Airness Musk Instinct Sonia Rykiel Le Parfum Ormonde Jayne Tolu Sonoma Scent Studio Fireside Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Benefit My place or yours Gina Loriblu Sensual Seduction Man Swiss Arabian Mukhalat Malaki