Designeri » I-K » Floral « Grupuri

Osmo Scents Gardenia Royal Il Profvmo de dama

Osmo Scents Gardenia Royal Il Profvmo de dama

tuberoza

Osmo Scents Gardenia Royal de Il Profvmo este un parfum Floral de dama. Parfumul prezinta gardenie, bujor, iasomie, tuberoza si mosc.

gardenie bujor iasomie tuberoza mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Osmo Scents Gardenia Royal by Il Profvmo.

Osmo Scents Gardenia Royal Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Osmo Scents Gardenia Royal dupa Il Profvmo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Osmo Scents Gardenia Royal de Il Profvmo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Cerruti 1881 Ghost Ghost Anticipation Ghost Ghost Cherish Lalique Tendre Kiss I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Herve Leger Rose Leger Demeter Fragrance Lilac M. Asam Rose Donna Karan Essence Jasmine Molinard Iles D'Or