Designeri » I-K » Floral « Grupuri

Osmo Scents Gardenia Royal Il Profvmo de dama

Osmo Scents Gardenia Royal Il Profvmo de dama

tuberoza

Osmo Scents Gardenia Royal de Il Profvmo este un parfum Floral de dama. Parfumul prezinta gardenie, bujor, iasomie, tuberoza si mosc.

gardenie bujor iasomie tuberoza mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Osmo Scents Gardenia Royal by Il Profvmo.

Osmo Scents Gardenia Royal Recenziile parfumurilor

Osmo Scents Gardenia Royal by Il Profvmo 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Osmo Scents Gardenia Royal dupa Il Profvmo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Osmo Scents Gardenia Royal de Il Profvmo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Alfred Sung Sung Spa Christian Dior Dior Passage No.4 Roccobarocco Roccobarocco Trance Essence Pink Kat Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Aftelier Lumiere Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Celine Dion Simply Chic Tiens Trench Versace Vanitas