Designeri » I-K » Floral « Grupuri

Rose Secrète Il Profvmo de dama

Rose Secrète Il Profvmo de dama

Rose Secrète de Il Profvmo este un parfum Floral de dama. Rose Secrète a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Silvana Casoli. Parfumul prezinta trandafir.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rose Secrète by Il Profvmo.

Rose Secrète Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Il Profvmo Rose Secrète fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Il Profvmo Rose Secrète, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rose Secrète dupa Il Profvmo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rose Secrète de Il Profvmo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Jacomo Paradox Avon Surreal Tommy Hilfiger Dreaming Giorgio Armani Armani Code Elixir Avon U by Ungaro for Her Ineke After My Own Heart Renee Tuberose Neotantric (I am) a Sex Goddess Blue Q Miso Pretty Blue Q Dirty Girl Essentially Me Empress of India