Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Indochine Infusion Organique de dama

Indochine Infusion Organique de dama

Indochine de Infusion Organique este un parfum Floral Fructat de dama. Parfumul prezinta iasomie, ylang-ylang, nufar, vanilie, grapefruit, portocala, kumquat, lacramioare si piersica.

iasomie ylang-ylang nufar vanilie grapefruit portocala kumquat lacramioare piersica

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Indochine by Infusion Organique.

Indochine Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Infusion Organique Indochine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Infusion Organique Indochine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Indochine dupa Infusion Organique. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Indochine de Infusion Organique reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! Liz Claiborne Curve Kicks Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Novae Plus Pretty Fairy Nina Ricci Nina Gold Edition Lulu Castagnette Just 4 U :-X Morgan Psychedelice Creed Acqua Fiorentina Lord`s Jester Heracles Jeanne Arthes Lover