Designeri » I-K » Lemnos Acvatic « Grupuri

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake de barbati

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake de barbati

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake de barbati Videouri
L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake de barbati Imagini L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake de barbati Imagini L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake de barbati Imagini L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Issey Miyake de barbati Imagini

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche de Issey Miyake este un parfum Lemnos Acvatic de barbati. Acesta este un parfum nou L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Christophe Raynaud. Notele de varf sunt grapefruit, bergamot, rozmarin, menta si cardamom; notele de mijloc sunt ceai Mate, trandafir de mai, piper roz si lavanda; Notele de baza sunt paciuli, mosc si vetiver.

grapefruit bergamot rozmarin menta cardamom

ceai Mate trandafir de mai piper roz lavanda

paciuli mosc vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche by Issey Miyake.

L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche Recenziile parfumurilor

alkatraz99
alkatraz99

l am testat zilele astea si este foarte bun pentru a fi purtat casual!longevitate exceptionala si proiectie medie!recomand!merita incercat!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche dupa Issey Miyake. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L'Eau d'Issey Pour Homme Fraiche de Issey Miyake reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Acvatic
Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Versace Metal Jeans  Men Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men DSQUARED² She Wood Sergio Tacchini Experience Sailing Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois CB I Hate Perfume M2 Black March CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume At The Beach 1966 Rasasi Fighting Temptation LR Michael Schumacher Armand Basi L’Eau Pour Homme