Designeri » I-K » Lemnos Acvatic « Grupuri

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu Issey Miyake de barbati

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu Issey Miyake de barbati

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu Issey Miyake de barbati Imagini

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu de Issey Miyake este un parfum Lemnos Acvatic de barbati. Acesta este un parfum nou L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt yuzu, lamaie si mandarina; notele de mijloc sunt ghimbir si nucsoara; Notele de baza sunt cedru si vetiver.

yuzu lamaie mandarina

ghimbir nucsoara

cedru vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu by Issey Miyake.

L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

E un parfum minunat! As putea sa il aseman cu un fruct zemos, dulce acrisor. Insa parerea mea e ca trebuie sa aiba curaj un barbat sa poarte acest parfum, pentru ca nu e foarte-foarte masculin, cred ca s-ar potrivi lejer si unei doamne mai barbatoase. Per ansamblu e superb.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu dupa Issey Miyake. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L’Eau d’Issey Pour Homme Yuzu de Issey Miyake reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Acvatic
Christian Lacroix Bazar pour Homme CB I Hate Perfume Eternal Return Calvin Klein CK One Summer 2008 Liz Claiborne Curve Crush for Men Molyneux Quartz pour Homme DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Burberry Burberry Summer for Men 2010 Rasasi Fighting Temptation Andree Putman Preparation Parfumee Farmacia SS. Annunziata Hyle LR Michael Schumacher Avon Jet Femme Holiday