Designeri » I-K » Floral Acvatic « Grupuri

L'eau d'Issey Eau de Parfum Issey Miyake de dama

acvatic
ozonic
L'eau d'Issey Eau de Parfum Issey Miyake de dama Imagini

L'eau d'Issey Eau de Parfum de Issey Miyake este un parfum Floral Acvatic de dama. L'eau d'Issey Eau de Parfum a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt lotus, frezie, trandafir si calona; notele de mijloc sunt osmanthus si crin; Notele de baza sunt lemn de santal, cedru de Virginia si ambretta (nalba de mosc).

lotus frezie trandafir calona

osmanthus crin

lemn de santal cedru de Virginia ambretta (nalba de mosc)

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L'eau d'Issey Eau de Parfum by Issey Miyake.

Bleu Riviera

L'eau d'Issey Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

Alexandra13
Alexandra13

Unul dintre singurele doua parfumuri fresh care nu-mi lipseste din garderoba de parfumuri.Nu da gres niciodata in timpul verii,are o longevitate extrem de mare si un siaj de-a dreptul deosebit pentru un parfum floral.

ANCA G
ANCA G

Pentru mine e doar un parfum verde,teribil de verde,in care orice alta nuanta e estompata.Imi pare rau pentru amatorii acestui parfum,dar eu il pot asocia doar cu un gard viu taiat proaspat.Imi displace teribil,se mai intampla cand facem un "blind buy".

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L'eau d'Issey Eau de Parfum dupa Issey Miyake. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L'eau d'Issey Eau de Parfum de Issey Miyake reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Kenzo L'Eau par Kenzo Nina Ricci Love in Paris Guerlain Insolence Eau de Parfum Estée Lauder Pleasures Issey Miyake L'Eau D'Issey Absolue Prada Infusion de Fleur d'Oranger Yves Rocher Magnolia Guerlain Samsara Eau de Parfum Annick Goutal Un Matin d`Orage Chanel Chanel No 19 Poudre Molinard Habanita Eau de Parfum Yves Rocher Naturelle Hermes Eau des Merveilles Hermes L’Ambre des Merveilles Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Boucheron Boucheron Hermes 24 Faubourg