Designeri » I-K » Lemnos Condimentat « Grupuri

Nuit d’Issey Parfum Issey Miyake de barbati

Nuit d’Issey Parfum Issey Miyake de barbati

Il am: 2 Semnatura mea: 1

Nuit d’Issey Parfum Issey Miyake de barbati Imagini

Nuit d’Issey Parfum de Issey Miyake este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Acesta este un parfum nou Nuit d’Issey Parfum a fost lansat in 2015. Notele de varf sunt grapefruit si piper roz; notele de mijloc sunt pielarie si vanilie; Notele de baza sunt paciuli si boabe de tonka.

grapefruit piper roz

pielarie vanilie

paciuli boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nuit d’Issey Parfum by Issey Miyake.

Nuit d’Issey Parfum Recenziile parfumurilor

Nuit d’Issey Parfum by Issey Miyake 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Issey Miyake Nuit d’Issey Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Issey Miyake Nuit d’Issey Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nuit d’Issey Parfum dupa Issey Miyake. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nuit d’Issey Parfum de Issey Miyake reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Armand Basi In Blue Davidoff Echo Karl Lagerfeld Lagerfeld Men Burberry Burberry London Special Edition for Men Ajmal Shadow Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Floris Vetiver The American Line Marines - Devil Dog Rasasi Dhaneloudh Combodi D.S. & Durga Barbados Nazareno Gabrielli Tu La Bouquetiere L'Aristocrate