Designeri » I-K » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Pleats Please L`Eau Issey Miyake de dama

Pleats Please L`Eau Issey Miyake de dama

Pleats Please L`Eau Issey Miyake de dama Imagini Pleats Please L`Eau Issey Miyake de dama Imagini

Pleats Please L`Eau de Issey Miyake este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Pleats Please L`Eau a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Aurelien Guichard. Nota de varf este trandafir salbatic; notele de mijloc sunt trabdafir bulgaresc, piper roz si neroli; Notele de baza sunt mosc alb, cedru si paciuli.

trandafir salbatic

trabdafir bulgaresc piper roz neroli

mosc alb cedru paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pleats Please L`Eau by Issey Miyake.

Pleats Please L`Eau Recenziile parfumurilor

ionascus
ionascus

Superb.....
Sunt indragostita de L'eau de Issey pe care il folosesc de 6 ani.....nu te poti plictisi de un parfum bun,care te defineste.
Pleats Please,continua formulele feminine si florale ale brand-ului Issey Miyake,dar lotusul,de baza la acest creator este inlocuit cu trandafiri bulgaresti.....Mirosul debuteaza cu note discret fresh,continua floral,si se termina cu patchiuli si neroli....moscul alb ,pe pielea me nu se evidentiaza.....
De obicei,cand aleg un parfu nou,ezit mut,il incerc pe piele,dar cu Pleats Please m-am decis imediat......si am facut o alegere foarte buna.
Un parfum care se mentine de dimineata pana seara,pentru care primesc mereu aprecieri

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Issey Miyake Pleats Please L`Eau fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Issey Miyake Pleats Please L`Eau, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pleats Please L`Eau dupa Issey Miyake. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pleats Please L`Eau de Issey Miyake reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Giorgio Armani Armani Mania Dolce&Gabbana By Paco Rabanne Black XS for Her Al-Rehab Al Fakhamah Benetton B. United Jeans Man Jennifer Lopez Deseo Forever Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Agent Provocateur Diamond Dust Edition Neotantric Manic Love for Her I Profumi di Firenze Dolceamaro Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi