Designeri » I-K » Aromatic Fructat « Grupuri

Treffpunkt 8 Uhr J.F. Schwarzlose Berlin unisex

Treffpunkt 8 Uhr J.F. Schwarzlose Berlin unisex

tropical
Treffpunkt 8 Uhr J.F. Schwarzlose Berlin unisex Imagini

Treffpunkt 8 Uhr de J.F. Schwarzlose Berlin este un parfum Aromatic Fructat unisex. Treffpunkt 8 Uhr a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Veronique Nyberg. Parfumul prezinta mango, grapefruit, ghimbir, salvie, sofran si vetiver.

mango grapefruit ghimbir salvie sofran vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Treffpunkt 8 Uhr by J.F. Schwarzlose Berlin.

Treffpunkt 8 Uhr Recenziile parfumurilor

Orpheus
Orpheus

In primul minut are un miros puternic si generic, care nu ma incanta deloc. Apoi apare in scena aroma de fructe tropicale (mango), care pe mine, in combinatie cu vetiverul si ghimbirul, are un aer smoky, caramelizat. Foarte pe scurt, poate fi descris ca "fructe tropicale caramelizate". Imi place, e ceva ce n-am mai mirosit pana acum. Legat de proiectie si longevitate, e un pic mai complicat. Parfumul contine vetiver, si la toate parfumurile pe care le-am incercat cu aceasta nota, dupa o anumita perioada nu-l mai simt, pentru ca atunci cand cred ca a plecat de tot, sa apara din nou puternic, la fel ca la inceput.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre J.F. Schwarzlose Berlin Treffpunkt 8 Uhr fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre J.F. Schwarzlose Berlin Treffpunkt 8 Uhr, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Treffpunkt 8 Uhr dupa J.F. Schwarzlose Berlin. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Treffpunkt 8 Uhr de J.F. Schwarzlose Berlin reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Neil Morris Aegean Hermes Eau de Cologne Hermes Demeter Fragrance Between the Sheets April Aromatics Navel Chakra Oil Corine de Farme Witch Irma Infusion Organique Acai Rain Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Demeter Fragrance Champagne Brut Avon Electrify Me Can Carlos Higo Solinotes Mure