Designeri » I-K » Chypre Floral « Grupuri

Coeur de Parfum / Parfum Rare Jacomo de dama

Coeur de Parfum / Parfum Rare Jacomo de dama

cardamom bergamot

garoafa muscata coriandru radacina de stanjenel trandafir

vetiver laudanum frantuzesc lemn de santal paciuli lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Coeur de Parfum / Parfum Rare by Jacomo.

Coeur de Parfum / Parfum Rare Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Coeur de Parfum / Parfum Rare dupa Jacomo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Coeur de Parfum / Parfum Rare de Jacomo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Cacharel Liberte Trussardi Trussardi Skin ID Parfums Lettre a Anna Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Miller Harris Fleurs de Sel Montale Aoud Shiny Bourjois Kobako DSH Perfumes Feuilles (Leaves) DSH Perfumes Parfum de Grasse Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Laura Ashley L'Eau