Designeri » I-K » « Grupuri

Bogart Pour Homme Jacques Bogart de barbati

Bogart Pour Homme Jacques Bogart de barbati

Bogart Pour Homme de Jacques Bogart este un parfum de barbati. Bogart Pour Homme a fost lansat in 2004. Bogart Pour Homme a fost creat de Maurice Roucel si Norbert Bijaoui. Notele de varf sunt lavanda si bergamot; notele de mijloc sunt floare de portocal, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt boabe de tonka, paciuli, mosc, lichen si cedru.

lavanda bergamot

floare de portocal lacramioare trandafir

boabe de tonka paciuli mosc lichen cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bogart Pour Homme by Jacques Bogart.

Bogart Pour Homme Recenziile parfumurilor

Catalin1981
Catalin1981

Un parfum foarte puternic si foarte bun in acelasi timp. La inceput am fost sceptic datorita pretului foarte mic,dar dupa primul puf m-am indragostit de el.Este un parfum dulce pentru barbati,nu pentru baieti.La prima impresie m-a izbit boabele de tonka si paciuli iar apoi au venit restul ingredientelor.Seamana putin cu A*Men Pure Havane.

barza mihai
barza mihai

Un alt parfum cumparat blind(nu este de glumit cu Jacques Bogart),dar care mi-a depasit toate asteptarile.
Este liniar de la un capat la altul,dar pe toata durata calatoriei te insoteste o frumoasa combinatie de cires si tutun dulce(desi nu este listat).
Iar ceea ce era de asteptat de la Jacques Bogart:foarte puternic si de lunga durata.

Bogart Pour Homme by Jacques Bogart 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jacques Bogart Bogart Pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jacques Bogart Bogart Pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bogart Pour Homme dupa Jacques Bogart. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bogart Pour Homme de Jacques Bogart reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Jesus Del Pozo Halloween Man Thierry Mugler A*Men Les Parfums de Cuir Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Rasasi Faqat Lil Rijal Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin ScentStory 24 Gold Versace Eros Versace Versace Pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Burberry London for Men Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Thierry Mugler A*Men Pure Havane Thierry Mugler A*Men Givenchy Pi CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Givenchy Xeryus Rouge