Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Jaguar Woman Jaguar de dama

Avut: 1

acvatic
Jaguar Woman Jaguar de dama Imagini

Jaguar Woman de Jaguar este un parfum Floral Fructat de dama. Jaguar Woman a fost lansat in 2004. Jaguar Woman a fost creat de Bernard Ellena si Maurice Roucel. Notele de varf sunt mandarina, strugurei rosii si pepene rosu; notele de mijloc sunt bujor, nufar si iasomie Sambac; Notele de baza sunt mosc alb, lemn de santal, ambra si cashmeran.

mandarina strugurei rosii pepene rosu

bujor nufar iasomie Sambac

mosc alb lemn de santal ambra cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jaguar Woman by Jaguar.

Jaguar Woman Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Un parfum în care simţi iniţial coacăzele roşii amestecate cu ceva mandarină. Fructele le simţi toxice iar santalul deşi e în notele de bază parcă vine prea devreme.Poate că sunt şi flori albe, nu prea mi-am dat seama deoarece predomină acea senzaţie de chimic,toxic de la început până la sfârşit.În final rămâi la nivelul pielii cu aroma de mosc.Întrucât nu ştiu cum miroase cashmeranul despre acesta nu pot spune nimic.Concluzia finală este că se vrea un parfum uşor,"roz",lista de ingrediente e promiţătoare(are tot ce mi-aş dori la un parfum de vară), dar rezultatul nu e pe măsura aşteptărilor.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jaguar Jaguar Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jaguar Jaguar Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jaguar Woman dupa Jaguar. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jaguar Woman de Jaguar reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Anna Sui Secret Wish Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Exte J`S Exte Woman Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Victoria`s Secret Back to Pink Jeanne Arthes Love Generation Blue Rimmel London Glam Fiorucci Pin Up I M Juicy Esme Rene Midnight Wishes Garage GRG Madonna Nudes 1979 Sensual