Designeri » I-K » Aromatic « Grupuri

Jaguar for Men Jaguar de barbati

Jaguar for Men Jaguar de barbati

Jaguar for Men Jaguar de barbati Imagini Jaguar for Men Jaguar de barbati Imagini

Jaguar for Men de Jaguar este un parfum Aromatic de barbati. Jaguar for Men a fost lansat in 1988. Creatorul acestui parfum este Dominique Preyssas. Notele de varf sunt portocala, lavanda, note verzi, mandarina, cassia, busuioc, grapefruit, anason, bergamot si cimbru; notele de mijloc sunt ciclama, nucsoara, garoafa, gardenie, scortisoara, iasomie, chimion, salvie, trandafir, muscata si brad; Notele de baza sunt pielarie, lemn de santal, boabe de tonka, ambra, paciuli, mosc, lichen, vanilie, cedru, tutun si feriga.

portocala lavanda note verzi mandarina cassia busuioc grapefruit anason bergamot cimbru

ciclama nucsoara garoafa gardenie scortisoara iasomie chimion salvie trandafir muscata brad

pielarie lemn de santal boabe de tonka ambra paciuli mosc lichen vanilie cedru tutun feriga

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jaguar for Men by Jaguar.

Paco Rabanne Pour Homme

Jaguar for Men Recenziile parfumurilor

Sory
Sory

Un parfum proaspat, condimentat pentru domni energici. Ador notele de busuioc si cele lemnoase si de tutun. Sotului meu i-am luat deja al doilea flacon, la reducere de pe S************.

Jaguar for Men by Jaguar 2.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jaguar Jaguar for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jaguar Jaguar for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jaguar for Men dupa Jaguar. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jaguar for Men de Jaguar reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Avon Blue Rush Oriflame S8 Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Sonia Rykiel Rykiel Homme Ferrari Ferrari passion Unlimited Riva L`Altra Follia Gap G7 Mixed Fred Hayman Hollywood for Men Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Creative Universe Beth Terry Mare Roger & Gallet L`Homme Demeter Fragrance White Russian