Designeri » I-K » Oriental « Grupuri

Agarwoud James Heeley unisex

Agarwoud James Heeley unisex

oud

Agarwoud de James Heeley este un parfum Oriental unisex. Agarwoud a fost lansat in 2011. Parfumul prezinta ambra, trandafir, Lemn de Agar(Oud) si tamaie.

ambra trandafir Lemn de Agar(Oud) tamaie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Agarwoud by James Heeley.

Agarwoud Recenziile parfumurilor

marmar
marmar

Mie îmi vine bine acest parfum, într-adevăr nu foarte persistent pentru un extract de parfum, primul oud din colecție , deoarece nu ma împăcăm cu parfumurile cu oud . Mi-a fost recomandat de o prietena buna , eu dorindu-mi ceva diferit ,aparte , l-am cumpărat blind si ma bucur de el . Se deschide cu mirosul de oud , apare trandafirul ,devine cald, balsamic , nu percep vreo urma de fum ci mai curind un strop de tămâie . Îmi place mult , mult de tot . Recomand totuși testare , noi suntem atit de diferiți ..

Un parfum aerisit cu oud si trandafir. Nu are nici pe departe nici opulenta parfumurilor Montale si nici dulceata lor! Este doar dulceag si nu dulce, dar nici intepator precum Trance, de exemplu. Este cremos, dulceag-acrisor si luminos. Nota de tamaie nu o simt, iar ambra este in cantitati mici.
Desi este extrait de parfum, are siaj si persistenta moderate. Nu ma pot indragosti de el :((
Evaluare: 6/10

Agarwoud by James Heeley 3.00 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre James Heeley Agarwoud fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre James Heeley Agarwoud, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Agarwoud dupa James Heeley. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Agarwoud de James Heeley reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Escada Escada Collection Avon Perceive Lomani Cruiser for Men Salvador Dali Dalimania By Kilian Love by Kilian Jardin de France Angelique Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Boadicea the Victorious Explorer Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm Omnia Profumi Ambra David & Victoria Beckham Intimately Yours Men Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir