Designeri » I-K » Oriental « Grupuri

Cardinal James Heeley unisex

Cardinal James Heeley unisex

Cardinal de James Heeley este un parfum Oriental unisex. Notele de varf sunt in, piper roz si piper negru; notele de mijloc sunt laudanum frantuzesc, tamaie si smirna; Notele de baza sunt vetiver, ambra si paciuli.

in piper roz piper negru

laudanum frantuzesc tamaie smirna

vetiver ambra paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cardinal by James Heeley.

Cardinal Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre James Heeley Cardinal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre James Heeley Cardinal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cardinal dupa James Heeley. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cardinal de James Heeley reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Marks and Spencer Shanghai Bath and Body Works Chocolate Amber Diptyque L'Eau Serge Lutens Serge Noire Etro Ambra Antonio Banderas Spirit VIP for Men Rochas Lumiere Original Alain Delon Samourai Aroma M Geisha Noire Xerjoff Shingl Rasasi Al Maqam Yves Rocher Vanille Noire