Designeri » I-K » Pielarie « Grupuri

Cuir Pleine Fleur James Heeley unisex

Cuir Pleine Fleur James Heeley unisex

ozonic

Cuir Pleine Fleur de James Heeley este un parfum Pielarie unisex. Notele de varf sunt bergamot, frunza de violeta si scortisoara; notele de mijloc sunt paducel, piele intoarsa, mimoza, trandafir si miere; Notele de baza sunt vetiver, cedru de Virginia, mesteacan si Castoreum.

bergamot frunza de violeta scortisoara

paducel piele intoarsa mimoza trandafir miere

vetiver cedru de Virginia mesteacan Castoreum

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuir Pleine Fleur by James Heeley.

Cuir Pleine Fleur Recenziile parfumurilor

Un parfum foarte picant, mai mult barbatesc, insa foarte interesant ca miros. Miroase si a pielarie insa e cam prea barbatesc pentru gustul meu si pe deasupra sta foarte slab la capitolul tehnic. Nu are siaj si persista destul de putin. Nota mea: 3/10

Cuir Pleine Fleur by James Heeley 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre James Heeley Cuir Pleine Fleur fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre James Heeley Cuir Pleine Fleur, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuir Pleine Fleur dupa James Heeley. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuir Pleine Fleur de James Heeley reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Chanel Cuir de Russie Valentino Vendetta Uomo Esteban Cuir Pierre Balmain Jolie Madame Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Cerruti L`Essence de Cerruti Sonoma Scent Studio Fireside Intense Adidas Adidas Dare Boadicea the Victorious Complex Avon Aromadisiac for Him Truefitt & Hill Spanish Leather Strange Invisible Perfumes Black Rosette