Designeri » I-K » Aromatic Verde « Grupuri

Figuier James Heeley unisex

Figuier James Heeley unisex

ozonic
lactonic

Figuier de James Heeley este un parfum Aromatic Verde unisex. Notele de varf sunt iarba si rabarbar; notele de mijloc sunt frunze de smochin, ceai si pepene; Notele de baza sunt cedru de Virginia, fan si mosc alb.

iarba rabarbar

frunze de smochin ceai pepene

cedru de Virginia fan mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Figuier by James Heeley.

Figuier Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre James Heeley Figuier fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre James Heeley Figuier, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Figuier dupa James Heeley. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Figuier de James Heeley reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Verde
Ralph Lauren Polo Sport Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Molinard Une Souris Verte Ted Lapidus Creation The Vert Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca M∙A∙C Creations Greenify Creed Chevrefeuille April Aromatics Throat Chakra Oil Corine de Farme Douceur Nature The Vert Thymes Lavender Jacques Bogart Eau Fresh