Designeri » I-K » Aromatic Acvatic « Grupuri

Sel Marin James Heeley unisex

Sel Marin James Heeley unisex

marin
sarat

Sel Marin de James Heeley este un parfum Aromatic Acvatic unisex. Notele de varf sunt bergamot, lamaie si note verzi; notele de mijloc sunt sare, apa de mare, alge si muschi; Notele de baza sunt mosc, cedru si pielarie.

bergamot lamaie note verzi

sare apa de mare alge muschi

mosc cedru pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sel Marin by James Heeley.

Sel Marin Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre James Heeley Sel Marin fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre James Heeley Sel Marin, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sel Marin dupa James Heeley. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sel Marin de James Heeley reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Acvatic
Davidoff Cool Water Puma Puma Create Man Montale Embruns d'Essaouira Nautica Oceans Calvin Klein CK One Summer 2009 Replay Replay Your Fragrance! for Him O Boticario Xtreme Julian Rouas Swing Norma Kamali Beach Corine de Farme Longboard SunSet Ebba Los Angeles By Sea Le Cherche Midi No. 01