Designeri » I-K » Chypre Floral « Grupuri

L`Heure Attendue Jean Patou de dama

L`Heure Attendue Jean Patou de dama

L`Heure Attendue Jean Patou de dama Imagini

L`Heure Attendue de Jean Patou este un parfum Chypre Floral de dama. L`Heure Attendue a fost lansat in 1946. Creatorul acestui parfum este Henri Almeras.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L`Heure Attendue by Jean Patou.

L`Heure Attendue Recenziile parfumurilor

L`Heure Attendue by Jean Patou 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jean Patou L`Heure Attendue fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jean Patou L`Heure Attendue, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L`Heure Attendue dupa Jean Patou. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L`Heure Attendue de Jean Patou reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Clinique Aromatics Elixir Trussardi Trussardi Bond No 9 Bryant Park Sisley Eau de Campagne David & Victoria Beckham Signature for Her Novaya Zarya Krasnaya Moskva Bourjois Kobako DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Oleg Cassini Black Tie O Boticario Accordes Harmonia Revlon Intimate Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon