Designeri » I-K » Oriental Floral « Grupuri

Classique Charm Edition Jean Paul Gaultier de dama

Classique Charm Edition Jean Paul Gaultier de dama

fin condimentat
Classique Charm Edition Jean Paul Gaultier de dama Imagini

Classique Charm Edition de Jean Paul Gaultier este un parfum Oriental Floral de dama. Classique Charm Edition a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt anason si ghimbir; notele de mijloc sunt floare de portocal african si trandafir; Nota de baza este vanilie.

anason ghimbir

floare de portocal african trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Classique Charm Edition by Jean Paul Gaultier.

Classique Charm Edition Recenziile parfumurilor

cris82
cris82

L-am primit cadou. Initial am fost dezamagita, nefiind stilul meu. Oriental, vanilie...
Il port rareori la serviciu, este foarte persistent, dar nu ma reprezinta. Mi se pare potrivit pentru o doamna mai in varsta, clasica. Nu-mi pot da seama daca este mai potrivit pentru vara sau pentru iarna. Cred ca este potrivit pentru orice anotimp, dar de zi.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Classique Charm Edition dupa Jean Paul Gaultier. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Classique Charm Edition de Jean Paul Gaultier reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Boucheron Trouble Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Amouage Jubilation for Women Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Giorgio Beverly Hills Red Czech & Speake Dark Rose Chiemsee Wildcard! Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah La Prairie Life Threads Emerald Avon Soft Musk Brut Parfums Prestige Feminin Exotique