Designeri » I-K » Oriental Vanilat « Grupuri

Gaultier 2 Eau d`Amour Jean Paul Gaultier unisex

Gaultier 2 Eau d`Amour Jean Paul Gaultier unisex

Gaultier 2 Eau d`Amour de Jean Paul Gaultier este un parfum Oriental Vanilat unisex. Gaultier 2 Eau d`Amour a fost lansat in 2008. Parfumul prezinta coriandru, ambra, mandarina, mosc si vanilie.

coriandru ambra mandarina mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Gaultier 2 Eau d`Amour by Jean Paul Gaultier.

Gaultier 2 Eau d`Amour Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Gaultier 2 Eau d`Amour dupa Jean Paul Gaultier. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Gaultier 2 Eau d`Amour de Jean Paul Gaultier reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Angel Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Guerlain Eau de Shalimar Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Molinard Les Orientaux: Vanille L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Demeter Fragrance Tootsie Roll Susanne Lang Sula Vanilla Blossom Demeter Fragrance My Melody Farmacia SS. Annunziata Cara Demeter Fragrance Chococat