Designeri » I-K » Oriental Floral « Grupuri

Jean Paul Gaultier Summer Jean Paul Gaultier de dama

Jean Paul Gaultier Summer Jean Paul Gaultier de dama

Jean Paul Gaultier Summer Jean Paul Gaultier de dama Imagini Jean Paul Gaultier Summer Jean Paul Gaultier de dama Imagini Jean Paul Gaultier Summer Jean Paul Gaultier de dama Imagini

Jean Paul Gaultier Summer de Jean Paul Gaultier este un parfum Oriental Floral de dama. Jean Paul Gaultier Summer a fost lansat in 1997.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jean Paul Gaultier Summer by Jean Paul Gaultier.

Jean Paul Gaultier Summer Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jean Paul Gaultier Summer dupa Jean Paul Gaultier. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jean Paul Gaultier Summer de Jean Paul Gaultier reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Aramis Tuscany Per Donna Trussardi Trussardi Inside for women Fragonard Capucine Ulric de Varens Varens Kiss Cacharel Lou Lou Blue Flirt! Glamourazzi Alfred Sung Encore CnR Create Libra Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere The Party The Garden Party Frangipane Pierre Wulff Gilda Tocca Colette