Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Fische Jean-Pierre Sand de dama

Fische Jean-Pierre Sand de dama

tropical
acvatic

Fische de Jean-Pierre Sand este un parfum Floral Fructat de dama. Nota de varf este lici; Nota de mijloc este magnolie; Nota de baza este ambra.

lici

magnolie

ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fische by Jean-Pierre Sand.

Fische Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jean-Pierre Sand Fische fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jean-Pierre Sand Fische, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fische dupa Jean-Pierre Sand. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fische de Jean-Pierre Sand reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom Acqua di Biella Janca Annick Goutal Petite Cherie Kenzo 7:15 AM in Bali Roxy Roxy LR Carmen Electra Rene Lezard Identite LR Desperate Housewives Bree Voluspa Mimosa Martini Mexx XX by Mexx Mysterious Filles des Iles Floral Pettilant Fresh Memoirs of a Geisha