Designeri » I-K » Oriental Floral « Grupuri

Arthes Love Never Dies Gold Jeanne Arthes de dama

Arthes Love Never Dies Gold Jeanne Arthes de dama

cacao
cimbru

Arthes Love Never Dies Gold de Jeanne Arthes este un parfum Oriental Floral de dama. Arthes Love Never Dies Gold a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt grapefruit, mure si trufe; notele de mijloc sunt gardenie, lacramioare si orhidee; Notele de baza sunt ambra, tamaie si ciocolata mexicana.

grapefruit mure trufe

gardenie lacramioare orhidee

ambra tamaie ciocolata mexicana

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Arthes Love Never Dies Gold by Jeanne Arthes.

Arthes Love Never Dies Gold Recenziile parfumurilor

valeriaheres
valeriaheres

vreau acest parfum pe care l-am folosit si inca mai vreau sa-l folosesc.

Arthes Love Never Dies Gold by Jeanne Arthes 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Arthes Love Never Dies Gold dupa Jeanne Arthes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Arthes Love Never Dies Gold de Jeanne Arthes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Givenchy Organza Givenchy Organza Indian Jasmin Trussardi Trussardi Inside for women Stella McCartney Stella Velvet Giorgio Armani Onde Extase Puredistance I Penhaligon`s Cornubia Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Nanette Lepore Nanette Oriflame Giordani Gold Shine Schiaparelli Zut Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition