Designeri » I-K » Lemnos Aromatic « Grupuri

Rocky Man White Jeanne Arthes de barbati

Rocky Man White Jeanne Arthes de barbati

Rocky Man White de Jeanne Arthes este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Rocky Man White a fost lansat in anii 2000's. Parfumul prezinta lavanda, trandafir si note lemnoase.

lavanda trandafir note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rocky Man White by Jeanne Arthes.

Rocky Man White Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jeanne Arthes Rocky Man White fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jeanne Arthes Rocky Man White, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rocky Man White dupa Jeanne Arthes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rocky Man White de Jeanne Arthes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Liz Claiborne Curve Kicks for Men Estée Lauder Pleasures Intense for Men Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Bond No 9 Great Jones Calvin Klein CK IN2U POP for Him Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Alfred Dunhill Dunhill Black Nez a Nez Figues et Garçons Demeter Fragrance Dirt Joop! Joop! Go Hot Contact Hugo Boss Boss Bottled Night