Designeri » I-K » Aromatic Condimentat « Grupuri

Sultane 1001 Nights Jeanne Arthes de dama

Sultane 1001 Nights Jeanne Arthes de dama

Sultane 1001 Nights de Jeanne Arthes este un parfum Aromatic Condimentat de dama. Parfumul prezinta bergamot, piper, condimente, iasomie si trandafir.

bergamot piper condimente iasomie trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sultane 1001 Nights by Jeanne Arthes.

Midnight Poison

Sultane 1001 Nights Recenziile parfumurilor

Sultane 1001 Nights by Jeanne Arthes 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sultane 1001 Nights dupa Jeanne Arthes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sultane 1001 Nights de Jeanne Arthes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Karl Lagerfeld Kapsule Light Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Lili Bermuda 64 West Adidas Adidas Sport Field Diptyque L`Eau de Tarocco D.S. & Durga Coriander Amway Ancestry Oriflame Solliden for Him Nickel Eau Maximum Ana Salazar Silencio Intelligent Nutrients Attune