Designeri » I-K » Aromatic Condimentat « Grupuri

Sultane 1001 Nights Jeanne Arthes de dama

Sultane 1001 Nights Jeanne Arthes de dama

Sultane 1001 Nights de Jeanne Arthes este un parfum Aromatic Condimentat de dama. Parfumul prezinta bergamot, piper, condimente, iasomie si trandafir.

bergamot piper condimente iasomie trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sultane 1001 Nights by Jeanne Arthes.

Midnight Poison

Sultane 1001 Nights Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sultane 1001 Nights dupa Jeanne Arthes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sultane 1001 Nights de Jeanne Arthes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Maurer & Wirtz Mustang Man Pal Zileri Lab i-White Etienne Aigner Evolution B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Roger & Gallet L`Homme Sport Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Demeter Fragrance Chai Tea The Party The Ten Party 1986 Thymes Moonflower Etat Libre d`Orange Sex Pistols Carol`s Daughter Big Kahuna CnR Create Sagittarius for Men