Designeri » I-K » Oriental Floral « Grupuri

Sultane Jeanne Arthes de dama

Sultane Jeanne Arthes de dama

Sultane Jeanne Arthes de dama Imagini

Sultane de Jeanne Arthes este un parfum Oriental Floral de dama. Sultane a fost lansat in 2001. Notele de varf sunt coacaze negre si bergamot; notele de mijloc sunt piersica si iasomie; Notele de baza sunt lemn de santal, lavanda, vanilie, mosc, cedru si muscata.

coacaze negre bergamot

piersica iasomie

lemn de santal lavanda vanilie mosc cedru muscata

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sultane by Jeanne Arthes.

Sultane Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jeanne Arthes Sultane fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jeanne Arthes Sultane, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sultane dupa Jeanne Arthes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sultane de Jeanne Arthes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Ayala Moriel Ayala Lancome Tresor Elixir Guerlain Mahora Oleg Cassini Cassini Yves Rocher Clea Fred Hayman 273 Rodeo Drive Vero Profumo rubj Boadicea the Victorious Divine Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Serge Lutens Rose de Nuit Erreuno Erreuno