Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Sur Un Nuage Jeanne Arthes de dama

Sur Un Nuage Jeanne Arthes de dama

Sur Un Nuage de Jeanne Arthes este un parfum Floral Fructat de dama. Notele de varf sunt ananas si piersica; notele de mijloc sunt violeta si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc.

ananas piersica

violeta lacramioare

lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sur Un Nuage by Jeanne Arthes.

Sur Un Nuage Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jeanne Arthes Sur Un Nuage fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jeanne Arthes Sur Un Nuage, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sur Un Nuage dupa Jeanne Arthes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sur Un Nuage de Jeanne Arthes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 La Perla Shiny Creation Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Benetton Benetton White Night Woman Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Gai Mattiolo Gai Mattiolo Alain Delon Lyra 2 Jeanne Arthes Love Generation Blue Loewe A Mi Aire Chipie Chipie Gres Caline Tender Moments Lulu Castagnette Lady Castagnette