Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Miami Glow Jennifer Lopez de dama

Miami Glow Jennifer Lopez de dama

tropical
acorduri de cocos
Miami Glow Jennifer Lopez de dama Imagini Miami Glow Jennifer Lopez de dama Imagini

Miami Glow de Jennifer Lopez este un parfum Floral Fructat de dama. Miami Glow a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Caroline Sabas. Notele de varf sunt maracuia, lapte de cocos si grapefruit roz; notele de mijloc sunt ciclama, floare de portocal si heliotrop; Notele de baza sunt ambra, mosc si vanilie.

maracuia lapte de cocos grapefruit roz

ciclama floare de portocal heliotrop

ambra mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Miami Glow by Jennifer Lopez.

Miami Glow Recenziile parfumurilor

tubykap20

Acum 3 minute a sunat curierul la usa...Deja am facut o baie in mare,m-am dat cu uleiul de plaja preferat,cu cocos,timp in care "tati" mi-a adus un smoothie de fructe de la beach bar,iar acum lenevesc pe sezlong si ma rasfata soarele cu razele fierbinti...Lasati-ma sa mai visez putin si va spun mai pe seara cum a decurs ziua...(aka persistenta si siaj)...Pana acum nota 10!

S-a facut seara...Mai simt plaja langa mine daca inchid ochii si urmaresc ramasitele de Miami Glow de pe pielea mea. Nu exceleaza ca siaj si persistenta insa e prea bun ca sa nu car dupa mine sticla imensa de 100ml si sa ma apuce visarea in mijlocul zilei,la cumparaturi de scutece si altele de gen!

tubykap20

Cu recenzia asta m-ai convins sa fac un blind buy desi mi-am promis ca nu voi mai face asa ceva! Cautam un parfum pentru bronz,piscina,soare,mare...Asa ca...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jennifer Lopez Miami Glow fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jennifer Lopez Miami Glow, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Miami Glow dupa Jennifer Lopez. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Miami Glow de Jennifer Lopez reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Christian Dior Midnight Poison Tom Ford Black Orchid Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Prada Prada Candy Lorenzo Villoresi Teint de Neige Britney Spears Fantasy Agent Provocateur L'Agent Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Versace Crystal Noir Christian Dior Hypnotic Poison Priscilla Presley Indian Summer Jil Sander Sensations Chanel Coco Mademoiselle Guerlain L'Instant Magic By Kilian Back to Black Lancome La Vie Est Belle Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Dior Addict Hugo Boss Deep Red