Designeri » I-K » Oriental Floral « Grupuri

My Glow Jennifer Lopez de dama

My Glow Jennifer Lopez de dama

acvatic
My Glow Jennifer Lopez de dama Imagini My Glow Jennifer Lopez de dama Imagini

My Glow de Jennifer Lopez este un parfum Oriental Floral de dama. My Glow a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt lavanda, nufar si frezie; notele de mijloc sunt trandafir, note verzi, bujor si crin; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal, note lemnoase si heliotrop.

lavanda nufar frezie

trandafir note verzi bujor crin

mosc lemn de santal note lemnoase heliotrop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about My Glow by Jennifer Lopez.

My Glow Recenziile parfumurilor

galateea
galateea

Fin, prea fin de fapt. Însă cu siguranţă îşi are admiratoarele lui ce rezonează perfect cu un astfel de miros discret, perfect pentru birou ori alte situaţii ce impun rezerva. Mi-e imposibil să disting notele, însă îmi lipseşte exerciţiul în acest sens. Drept urmare mă voi limita la a vorbi de experienţa per ansamblu. Longevitate slabă, siaj asemenea, însă recipientul este delicios! Ca să rezum: un parfum deloc remarcabil, însă care nu îmi repugnă.

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Este unul dintre cele mai transparente din familia Glow (lipseste nota de sapun), insa la fel de bine amestecat. Nota sapunoasa este inlocuita de o prospetime florala usoara, cu nufar, frezie, un pic de trandafir, ceva verde, toate tinute initial in frau ... Bun de toata ziua, n-are cum sa supere pe nimeni. In timp calitatea florala se intensifica, apare si heliotropul pe acolo si-l impinge deoparte, din fericire pe trandafir, care ramane cu contributia lui la transparenta...
Sa nu uit sticla: stilul Empire-Telenovela. Adica sticla ca atare chiar ar merge, dar vine dopul, care dezvaluie clar originea latina a D-nei Lo, un injer mat da plastic-bust cu mana la spate si aripile-n sus...
Mdap, nimic deschizator de drumuri, dar nu-i rau. Categoria "nici prea-prea, nici foarte-foarte", floral proaspat, dar iesit din adolescenta. Siaj sub medie, longevitate revin, presimt medie cu steluta.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jennifer Lopez My Glow fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jennifer Lopez My Glow, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica My Glow dupa Jennifer Lopez. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre My Glow de Jennifer Lopez reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Calvin Klein Truth Lush Donna Karan Donna Karan Gold Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee O Boticario Lily Essence Aubusson Desirade Jeanne Arthes Cobra Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Andy Warhol Pop pour Femme Adidas Free Emotion Agustin Davila Agustin Davila for Women Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Dorin Un Air d`Amour Pour Madame