Designeri » I-K » Floral « Grupuri

Still Jennifer Lopez de dama

Still Jennifer Lopez de dama

ozonic
Still Jennifer Lopez de dama Imagini Still Jennifer Lopez de dama Imagini Still Jennifer Lopez de dama Imagini

Still de Jennifer Lopez este un parfum Floral de dama. Still a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Michel Girard. Notele de varf sunt piper alb, mandarina, orez, mar si ceai Earl Grey; notele de mijloc sunt caprifoi, floare de portocal, frezie, iasomie, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt stanjenel, lemn de santal, ambra, mosc si piper.

piper alb mandarina orez mar ceai Earl Grey

caprifoi floare de portocal frezie iasomie lacramioare trandafir

stanjenel lemn de santal ambra mosc piper

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Still by Jennifer Lopez.

Un Jardin Sur Le Nil

Still Recenziile parfumurilor

Maya12

Si iata ca l-am cumparat. Este curat, ozonic, are o tenta sapunoasa si proaspata, se simte marul verde combinat cu flori suave.Nu i-am testat comportamentul pe timp de iarna, pt ca frigul si nasul meu :), ma indeamna sa folosesc un "antidot" dulceag.Siaj bun, ca si persistenta. Pentru o zi in birou si pentru a menaja colegii de ...senzatii tari, eu cred ca e safe.

romaroma2
romaroma2

Este uimitor cât de ieftin și capabil sa intretina piperul frezasși moșul atâta timp. L-as face ccadouccadou uimitor fete de maxim 19 ani pt ca are longevitate peste 5 ore. Nu este de vara. Moscul este pt toate anotimpurile. La fel și santalul. Este de zi maxim ora 20. Potrivit pt o tânără care se imbraca în rochii scurte largi sau pantaloni.nu este pt je ani. Pt je ani a se încerca hermes sau serge lutens

galateea
galateea

Proaspăt, plăcut, feminin, discret. Longevitate decentă, în cele câteva ore de la final se aşterne frumos pe piele, cu un iz pudrat fin, ce-mi aminteşte de mai vechiul deo-spray Nivea (pe vremea când nu avea nenumărate versiuni). Sticluţa este în acord cu conţinutul. O achiziţie bună, un parfum potrivit pentru aproape întreg anul.

Maya12

Excelent pt vara, il voi cumpara iar.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jennifer Lopez Still fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jennifer Lopez Still, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Still dupa Jennifer Lopez. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Still de Jennifer Lopez reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cerruti 1881 Ajmal Sacrifice for Her Christian Dior Pure Poison Cacharel Eden Kenzo Kenzo Amour Estée Lauder Sensuous Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Yves Saint Laurent Cinema Bvlgari Jasmin Noir Lalique Lalique Burberry Body Stella McCartney Stella Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Bottega Veneta Bottega Veneta Moschino Couture! Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain L'Instant Magic Yves Rocher Vanille Noire Givenchy Ange Ou Demon Le Secret