Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

In Black Jesus Del Pozo de dama

In Black Jesus Del Pozo de dama

fin condimentat
In Black Jesus Del Pozo de dama Imagini In Black Jesus Del Pozo de dama Imagini In Black Jesus Del Pozo de dama Imagini In Black Jesus Del Pozo de dama Imagini In Black Jesus Del Pozo de dama Imagini In Black Jesus Del Pozo de dama Imagini

In Black de Jesus Del Pozo este un parfum Floral Fructat de dama. In Black a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Christine Nagel. Notele de varf sunt visine, grapefruit roz si trandafir; notele de mijloc sunt violeta, piersica, iasomie egipteana, liliac si crin; Notele de baza sunt mosc, paciuli, cedru de Maroc, vanilie de Madagascar si lemn dulce.

visine grapefruit roz trandafir

violeta piersica iasomie egipteana liliac crin

mosc paciuli cedru de Maroc vanilie de Madagascar lemn dulce

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about In Black by Jesus Del Pozo.

Delices De Cartier Eau de Parfum

In Black Recenziile parfumurilor

olgastefan
olgastefan

e un parfum care isi merita numele. il port si acum si nu inceteaza sa ma surprinda. dantela neagra, vanilie, betisoare parfumate intr-un loc tihnit/ascuns, cirese amare si ploaie de toamna tarzie: imi evoca toate aceste imagini si imi aminteste de fantasmele goth ale adolescentei :).

nu aveti asteptari, la pretul la care e disponibil on-line nu poate fi un guerlain, cu toate ca la petit robe noir nu e departe de registrul lui in black. nu e foarte longeviv, insa e unic (in ciuda faptului ca unele reviews il vad ca pe un dupe al lui delices de la cartier). cu certitudine provoaca dependenta.

leila_mic
leila_mic

gotic ... superb!

Addict
Addict

Este un parfum fructat-floral a cărui deschidere mă "înviorează" cu aroma cireșelor negre...și parcă și ceva trandafir.Dar destul de repede după aceea mă "amețește"cu mirosul de vin de piersici,ușor amărui.La final răman notele de ambră și vanilie,pudrate...ceva din el îmi amintește de
"Lolita Lempicka Lolita Lempicka",dar acesta din urmă este mai cremos,îi simt mai mult florile și are o persistență mai mare.
Este,cred eu,un parfum de toamnă-iarnă.Dar nu este un parfum greu,apăsător,deci merge și ziua,dar nu la birou!

alinax
alinax

Merge cu o tinuta "IN BLACK". Sa nu aveti asteptari de la acest parfum precum : fresh, dulce, oriental. Este atipic. Pe o baza de vanlie care ramane in final se dezvolta arome de liliac, lemn dulce, grepfruit, iasomie, se intuieste si moscul si totul pare invaluit intr-ul voal violet intens, care pare sa tina sub control o pornire calda, orientala ce s-ar degaja in urma intepatrunderii miresmelor intuite de mine. Ceva le tine la distanta si te tine la distanta. Este un oarecare mister. O nedumerire. Astepti reactia celor din jur. Care nu itarzie sa apara. Nu stii daca le place sau nu. Stiu doar ca starneste interesul.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jesus Del Pozo In Black fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jesus Del Pozo In Black, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica In Black dupa Jesus Del Pozo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre In Black de Jesus Del Pozo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Insolence Eau de Parfum Guerlain My Insolence Lalique Lalique Le Parfum Tom Ford Black Orchid Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Yves Rocher Vanille Noire Lancome Poeme Cacharel Eden Calvin Klein Obsession Elie Saab Le Parfum Givenchy Ange ou Demon Christian Dior Dolce Vita Yves Saint Laurent Cinema Guerlain Shalimar Parfum Initial Paco Rabanne Black XS for Her Guerlain La Petite Robe Noir Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Boucheron Boucheron