Designeri » I-K » Aromatic Fructat « Grupuri

Quasar Jesus Del Pozo de barbati

Quasar Jesus Del Pozo de barbati

Quasar Jesus Del Pozo de barbati Imagini Quasar Jesus Del Pozo de barbati Imagini Quasar Jesus Del Pozo de barbati Imagini Quasar Jesus Del Pozo de barbati Imagini

Quasar de Jesus Del Pozo este un parfum Aromatic Fructat de barbati. Quasar a fost lansat in 1994. Creatorul acestui parfum este Christopher Sheldrake. Notele de varf sunt frunze de bananier, note fructate si banana; notele de mijloc sunt rozmarin, lavanda, salvie si muscata; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli, lichen si cedru.

frunze de bananier note fructate banana

rozmarin lavanda salvie muscata

lemn de santal paciuli lichen cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Quasar by Jesus Del Pozo.

Quasar Recenziile parfumurilor

daVolian
daVolian

Din pacate acest parfum nu este foarte cunoscut la noi si nu inteleg de ce. Este un parfum excelent de vara, fresh si fructat; miroase extraordinar si are o persistenta indelungata.

Parfumul perfect pentru zilele calduroase si pentru o tinuta casual.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jesus Del Pozo Quasar fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jesus Del Pozo Quasar, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Quasar dupa Jesus Del Pozo. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Quasar de Jesus Del Pozo reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Benetton Energy Man Gap The Lover Neil Morris Aegean L`Erbolario Rugiada d`Oriente Esprit Celebration for Him Hermes Eau de Cologne Hermes Mango MNG Your Jeans Jo Malone Pomegranate Noir Yves Rocher Neblina La Bouquetiere Ambre et Mure CnR Create Pisces for Men Solinotes Mure