Designeri » I-K » Floral Fructat « Grupuri

Sensual Jil Jil Sander de dama

Sensual Jil Jil Sander de dama

Sensual Jil Jil Sander de dama Imagini

Sensual Jil de Jil Sander este un parfum Floral Fructat de dama. Sensual Jil a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Olivier Polge. Nota de varf este mure; notele de mijloc sunt note florale si floare de portocal african; Notele de baza sunt paciuli si vanilie.

mure

note florale floare de portocal african

paciuli vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sensual Jil by Jil Sander.

Sensual Jil Recenziile parfumurilor

Este un parfum destul de dens si dulce si intr-adevar senzual. Miroase a mure, vanilie si un strop de paciuli, avand si un usoooor iz masculin, dar foarte placut. Eu flori nu simt deloc, parfumul fiind in mod clar unul oriental-vanilat-fructat, potrivit pentru sezoanele reci. Siajul si persistenta sunt moderate. Nota mea: 6/10

Sensual Jil by Jil Sander 4.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jil Sander Sensual Jil fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jil Sander Sensual Jil, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sensual Jil dupa Jil Sander. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sensual Jil de Jil Sander reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Courreges Courreges 2020 Givenchy Lucky Charms Escada Escada S Kenzo 7:15 AM in Bali Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Jasper Conran Jasper Conran II S. Cute Q. Panda So...? So...? Shop until u drop Parfums Berdoues 1902 Violette Daisy Fuentes Dianoche Passion InStyle Sex in The City Sexy