Designeri » I-K » Aromatic Condimentat « Grupuri

Sun Men Jil Sander de barbati

Sun Men Jil Sander de barbati

Sun Men de Jil Sander este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. Sun Men a fost lansat in 2002. Sun Men a fost creat de Beatrice Piquet si Alain Astori. Notele de varf sunt rozmarin si bergamot; notele de mijloc sunt nucsoara si cardamom; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc.

rozmarin bergamot

nucsoara cardamom

lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sun Men by Jil Sander.

Sun Men Recenziile parfumurilor

jennix
jennix

Cel mai bun parfum barbatesc pt vara. foarte intens pe pielea mea.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jil Sander Sun Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jil Sander Sun Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sun Men dupa Jil Sander. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sun Men de Jil Sander reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Aramis Aramis Life My Summer Pal Zileri Lab i-White The Body Shop Kistna Odori Zafferano Jardin de France Gingembre Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Jovan Sex Appeal James Heeley Cedre Blanc Kiss Cosmetics Kiss Her Miller et Bertaux A Quiet Morning Lord`s Jester Dionysus Mansfield Antonio De Curtis