Designeri » I-K » Citric « Grupuri

Grapefruit Jo Malone unisex

Grapefruit Jo Malone unisex

Grapefruit Jo Malone unisex Imagini Grapefruit Jo Malone unisex Imagini

Grapefruit de Jo Malone este un parfum Citric unisex. Grapefruit a fost lansat in 1992. Creatorul acestui parfum este Jo Malone. Notele de varf sunt grapefruit si mandarina; notele de mijloc sunt rozmarin, menta, ardei si iasomie; Notele de baza sunt vetiver, paciuli si lichen.

grapefruit mandarina

rozmarin menta ardei iasomie

vetiver paciuli lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Grapefruit by Jo Malone.

Grapefruit Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jo Malone Grapefruit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jo Malone Grapefruit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Grapefruit dupa Jo Malone. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Grapefruit de Jo Malone reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric
Mexx Mexx Woman Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Betty Barclay Rubin Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Van Gils Between Sheets Christian Tortu L`Eau de Cologne O Boticario Linked He Boadicea the Victorious Energizer Creed Orange Spice JoAnne Bassett Sparkling Citrus Detaille Fleur Roger Vivier Le Neroli