Designeri » I-K » Aromatic Fructat « Grupuri

Pomegranate Noir Jo Malone unisex

Pomegranate Noir Jo Malone unisex

Il am: 3 Avut: 1 Semnatura mea: 1

Pomegranate Noir Jo Malone unisex Imagini Pomegranate Noir Jo Malone unisex Imagini Pomegranate Noir Jo Malone unisex Imagini

Pomegranate Noir de Jo Malone este un parfum Aromatic Fructat unisex. Pomegranate Noir a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Beverley Bayne. Notele de varf sunt zmeura, rodie, prune, rabarbar si pepene rosu; notele de mijloc sunt lacramioare, iasomie, trandafir, piper roz, cuisoare, olibanum, opoponax si lemn de guaiac; Notele de baza sunt cedru de Virginia, paciuli, mosc si ambra.

zmeura rodie prune rabarbar pepene rosu

lacramioare iasomie trandafir piper roz cuisoare olibanum opoponax lemn de guaiac

cedru de Virginia paciuli mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pomegranate Noir by Jo Malone.

Pomegranate Noir Recenziile parfumurilor

AngelaP
AngelaP

Un parfum dicret, dar inpunator in acelasi timp. In general nu e foarte cunoscut, deci nu ai impresia ca simti parfumul tau preferat pe alte persoane. Un parfum intr-adevar exclusivist.
Magazinele Jo Malone inspira un lux absolut, cutia in care primiti parfumul este delicat parfumata si impachetata cu o banda neagra. In plus vanzatoarele din aceste magazine va acompaniaza in alegerea parfumului preferat din gama JoMalone.
Singurul punct slab: pretul.

Recomand utilizarea acestui parfum seara.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jo Malone Pomegranate Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jo Malone Pomegranate Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pomegranate Noir dupa Jo Malone. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pomegranate Noir de Jo Malone reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Frederic Malle Portrait of a Lady Frederic Malle Carnal Flower Christian Dior Dune Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Chanel Allure Sensuelle Chanel Coco Eau de Parfum Tom Ford Noir de Noir Amouage Honour Woman Christian Dior Poison By Kilian Back to Black Christian Dior Midnight Poison Shiseido Feminite du Bois Rochas Alchimie Montale Intense Cafe Serge Lutens A La Nuit Xerjoff Bouquet Ideale Carner Barcelona Tardes