Designeri » I-K » Aromatic Fructat « Grupuri

Pomegranate Noir Jo Malone unisex

Pomegranate Noir Jo Malone unisex

Pomegranate Noir Jo Malone unisex Imagini Pomegranate Noir Jo Malone unisex Imagini Pomegranate Noir Jo Malone unisex Imagini

Pomegranate Noir de Jo Malone este un parfum Aromatic Fructat unisex. Pomegranate Noir a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Beverley Bayne. Notele de varf sunt zmeura, rodie, prune, rabarbar si pepene rosu; notele de mijloc sunt lacramioare, iasomie, trandafir, piper roz, cuisoare, olibanum, opoponax si lemn de guaiac; Notele de baza sunt cedru de Virginia, paciuli, mosc si ambra.

zmeura rodie prune rabarbar pepene rosu

lacramioare iasomie trandafir piper roz cuisoare olibanum opoponax lemn de guaiac

cedru de Virginia paciuli mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pomegranate Noir by Jo Malone.

Pomegranate Noir Recenziile parfumurilor

marmar
marmar

Parfum condimentat fructat , ușor de remarcat in mulțime , deosebit , feminin ,dar cu un iz lemnos, aparte . A făcut parte din tentativele mele din trecut ,pe vremea cind nu ma aruncam ușor in cumpărarea unui parfum , cind aflam branduri noi si încă se afla pe lista celor dragi . Într-adevăr , parfumeriille Jo Malone sint super elegante si mirosul e wow . Au si produse pentru ten si corp , cremele foarte onctuoase si parfumate .

AngelaP
AngelaP

Un parfum dicret, dar inpunator in acelasi timp. In general nu e foarte cunoscut, deci nu ai impresia ca simti parfumul tau preferat pe alte persoane. Un parfum intr-adevar exclusivist.
Magazinele Jo Malone inspira un lux absolut, cutia in care primiti parfumul este delicat parfumata si impachetata cu o banda neagra. In plus vanzatoarele din aceste magazine va acompaniaza in alegerea parfumului preferat din gama JoMalone.
Singurul punct slab: pretul.

Recomand utilizarea acestui parfum seara.

Pomegranate Noir by Jo Malone 4.80 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Jo Malone Pomegranate Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Jo Malone Pomegranate Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pomegranate Noir dupa Jo Malone. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pomegranate Noir de Jo Malone reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Frederic Malle Carnal Flower Frederic Malle Portrait of a Lady Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie By Kilian Back to Black Tom Ford Noir de Noir Chanel Allure Sensuelle Christian Dior Dune Christian Dior Poison Christian Dior Midnight Poison Giorgio Armani Emporio Armani Lei Thierry Mugler Womanity Thierry Mugler Angel Guerlain Shalimar Parfum Initial Serge Lutens Sarrasins Penhaligon`s Bluebell Giorgio Armani Gio Shiseido Feminite du Bois Tom Ford Cafe Rose Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle