Designeri » I-K » Aromatic Acvatic « Grupuri

Joop! Homme Sport Joop! de barbati

Vreau: 1

marin
sarat
Joop! Homme Sport Joop! de barbati Imagini Joop! Homme Sport Joop! de barbati Imagini Joop! Homme Sport Joop! de barbati Imagini

Joop! Homme Sport de Joop! este un parfum Aromatic Acvatic de barbati. Acesta este un parfum nou Joop! Homme Sport a fost lansat in 2016. Creatorul acestui parfum este Antoine Lie. Notele de varf sunt menta, bergamot si ghimbir; notele de mijloc sunt sare de mare, pielarie, note marine si floare de portocal; Nota de baza este boabe de tonka.

menta bergamot ghimbir

sare de mare pielarie note marine floare de portocal

boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Joop! Homme Sport by Joop!.

Joop! Homme Sport Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

Apa, limonada si pasta de dinti. E prima impresie pe care mi-o lasa. Mirosul citric e foarte autentic, parca as sta cu nasul intr-o carafa uriasa cu limonada rece cu menta.
E racoros si lejer, m-a surprins placut.
Imi place si sticla, e curajoasa combinatia de culori pentru un parfum barbatesc. :))

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Joop! Joop! Homme Sport fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Joop! Joop! Homme Sport, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Joop! Homme Sport dupa Joop!. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Joop! Homme Sport de Joop! reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Acvatic
Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Homme Ermenegildo Zegna Z Zegna Fresh Roxy Roxy Love Nicole Farhi Bleu Intense Quiksilver Quiksilver for Men Skeem Sea Spray Yves Rocher Transat Demeter Fragrance Salt Air Burberry Burberry Sport Ice for Men Strange Invisible Perfumes Peloponnesian