Designeri » I-K » Oriental Fougere « Grupuri

Joop! Homme Wild Joop! de barbati

rom
fin condimentat
Joop! Homme Wild Joop! de barbati Imagini

Joop! Homme Wild de Joop! este un parfum Oriental Fougere de barbati. Joop! Homme Wild a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Alienor Massenet. Nota de varf este piper roz; Nota de mijloc este rom; Notele de baza sunt note lemnoase si tutun alb.

piper roz

rom

note lemnoase tutun alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Joop! Homme Wild by Joop!.

Joop! Homme Wild Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Am o presimtire ca parfumul asta va fi super tare,desi nu se face tam-tam in jurul lui! Si Joop clasic e criminal de bun- siaj,persistenta,miros...pretul,mai nou!Nu se stie...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Joop! Joop! Homme Wild fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Joop! Joop! Homme Wild, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Joop! Homme Wild dupa Joop!. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Joop! Homme Wild de Joop! reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Fougere
Giorgio Armani Armani Attitude Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Pierre Balmain BalMan Accord Parfait Ambre & Lavande Gap Lavander Tea No.362 Borsalino Panama Rochas Monsieur Rochas Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Bugatti Pureblack D.S. & Durga $ Jacques Bogart Arabian Nights En Voyage Perfumes Poete de Carmel