Designeri » I-K » Oriental Condimentat « Grupuri

Miss Wild Joop! de dama

Miss Wild Joop! de dama

rom
fin condimentat

Miss Wild de Joop! este un parfum Oriental Condimentat de dama. Miss Wild a fost lansat in 2013. Miss Wild a fost creat de Veronique Nyberg si Olivier Polge. Nota de varf este piper roz; Nota de mijloc este vanilie; Nota de baza este rom.

piper roz

rom

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Miss Wild by Joop!.

Miss Wild Recenziile parfumurilor

Miss Wild este un vanilat destul de piperat, insa pe langa aceasta vanilie eu mai simt fructe, defapt este izul acela de guma de mestecat cu aroma de fructe. de asemenea, mirosul de punga de plastic este prezent, facand ca acest parfum sa semene foarte mult cu altele noi iesite acum pe piata (Si-Armani, Fame-Lady Gaga, Signorina-Ferragamo, etc.). Deci cele trei ingrediente expuse nu sunt relevante. Rom nici nu simt...
Este un parfum cu ingrediente de proasta calitate, aproape gretos de dulce si nici din punct de vedere tehnic nu sta fantastic: siaj redus, persistenta moderata.
Nota mea: 2/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Joop! Miss Wild fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Joop! Miss Wild, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Miss Wild dupa Joop!. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Miss Wild de Joop! reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Estée Lauder Youth-Dew Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Bond No 9 Brooklyn Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Tesori d`Oriente Zenzero DSH Perfumes Cafe Noir Serge Lutens La Myrrhe CB I Hate Perfume AmBrosius Bijan B Exquisite for Men SoOud Hajj Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Lord`s Jester Ares